Rzeczoznawca Majątkowy

RZECZOZNAWCA MAJĄTKOWY WARSZAWA

RZECZOZNAWCA MAJĄTKOWY WARSZAWA

Ilona Rymuza 504-128-881

Ilona Rymuza 504-128-881

Wycena nieruchomosci, mieszkania, domu, gruntu, działki

Wycena nieruchomości to usługa świadczona przez rzeczoznawców majątkowych polegająca na tworzeniu operatu szacunkowego – dokumentu, w którym określana jest wartość nieruchomości (rynkowa, odtworzeniowa , inna) w zależności od celu wyceny. Wycena nieruchomości wymagana jest w tych wszystkich sytuacjach, w których istnieje potrzeba udokumentowania wartości danej nieruchomości na piśmie, m.in.:

- w celu zabezpieczenia wierzytelności kredytodawców,
- w przypadku sprzedaży lub zakupu nieruchomości,
- w sytuacji zniesienia współwłasności,
- w przypadku postępowań spadkowych,
- w sytuacji podziału majątku,
- na potrzeby ewidencji księgowej.

Odbiorcami usług, takich jak wycena mieszkania, wycena domu, wycena działki czy wycena gruntu są najczęściej klienci banków starający się uzyskać fundusze na zakup lub remont nieruchomości, a także przedsiębiorcy, nabywcy nieruchomości prywatnych, gminnych i państwowych, strony postępowań sądowych oraz inne podmioty. Nasza firma zajmuje się wyceną wszystkich rodzajów nieruchomości dla różnych celów. Zależnie od potrzeb Klienta może nam zostać zlecona:

- wycena mieszkania,
- wycena domu,
- wycena działki,
- wycena gruntu.

Usługi, takie jak wycena nieruchomości lokalowych – wycena mieszkania i wycena domu – oraz wycena nieruchomości gruntowych – wycena działki zabudowanej lub wycena gruntu – świadczymy na terenie miasta Warszawa i w okolicy. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, przedsiębiorców oraz instytucji. Wykonujemy operaty szacunkowe zarówno na potrzeby osób fizycznych, jak i osób prawnych. Zakres usługi obejmuje następujące czynności:

- przyjazd pod wskazany adres,
- wizja lokalna,
- sporządzenie i przekazanie operatu szacunkowego.

Wszystkie usługi świadczymy zgodnie z zasadami określonymi przez przepisy prawa oraz standardy zawodowe. Operaty szacunkowe sporządzamy z zachowaniem szczególnej staranności oraz terminowości.

Osoby z Warszawy i okolicy zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji w kwestii terminu realizacji oraz wyceny usługi zapraszamy do kontaktu.

Podział majątku przy rozwodzie

Wycena nieruchomości