RZECZOZNAWCA MAJĄTKOWY WARSZAWA

Rzeczoznawstwo Majątkowe Ilona Rymuza to przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji, działające na rynku nieprzerwanie od momentu swojego powstania w 1998 roku. Firmę założył i prowadzi wykwalifikowany rzeczoznawca majątkowy posiadający uprawnienia państwowe nr 3078 z dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym.

Firma świadczy usługi w zakresie szacowania wartości wszelkiego rodzaju nieruchomości oraz praw majątkowych w formie operatów szacunkowych na terenie miasta Warszawa i w okolicy, a także całego kraju. Swoją ofertę kieruje do osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz instytucji

Obok wycen oraz operatów szacunkowych firma świadczy również usługi doradcze w zakresie sporządzania wycen oraz rynku nieruchomości, dla różnych potrzeb i celów. Osoby z Warszawy oraz okolic zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji w kwestii terminu realizacji oraz wyceny usługi zapraszamy do kontaktu.

Właścicielka firmy, rzeczoznawca majątkowy Ilona Rymuza jest członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych oraz biegłym sądowym.

Wszystkie operaty szacunkowe, jakie sporządza jako rzeczoznawca nieruchomości oraz rzeczoznawca mieszkaniowy są wykonywane zgodnie z zasadami określonymi przez przepisy prawa i standardy zawodowe, z zachowaniem szczególnej staranności i terminowości.

W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo klientów właścicielka, jak również każdy rzeczoznawca majątkowy – rzeczoznawca mieszkaniowy i rzeczoznawca nieruchomości – współpracujący z firmą posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu.